Mes visada tikimės, kad įsigytos „HATEHARD“ prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Vis dėlto, jei atsitiktų kitaip, netikusią prekę visada galite grąžinti ar pakeisti kita.

Grąžinti ar pakeisti prekes galima tik šiomis sąlygomis:

– Kol nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau);
– Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visapusiškai tvarkingos (plačiau skaitykite žemiau);
– Būtina pateikti kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą;
– Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta arba atneštos adresu Paulius Morkūnas S.Nėries 21 Vilnius Lietuva

TAISYKLĖS
  1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
  2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
  3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą ir keitimo/grąžinimo formą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu hello@hatehard.eu
  4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta arba atneštos adresu  Paulius Morkūnas S.Nėries 21 Vilnius Lietuva
  5. HATEHARD turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pagaminta ar pakoreguota pagal individualų užsakymą (pakeista prekės spalva, pakoreguotas prekės ilgis ar plotis, etc.).
  6. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
  7. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
  8. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

Add to cart