Esame snieglentininkų komanda. Be to, mes dar ir gaminame lietuviškus drabužius bei aksesuarus snowboarderiams ir mokiname žmones snowboardinti. Darome viską, kas tik įmanoma, kad išpopuliarintume šį sportą Lietuvoje : organizuojame įvairius snowboardų renginius, varžybas, snieglenčių filmų pristatymus, statome snowparkus, filmuojame snowboardų editus/filmukus, bei darome daugybę kitų dalykų.

Mūsų kelionė prasidėjo dar 2011 metais, kuomet įkėlėme pirmąjį mūsų snowboardų video ir pradėjome kurti drabužių liniją. Nuo tada, ieškome įvairiausių būdų kaip galime padėti snieglenčių sportui kuo labiau išpopuliarėti Lietuvoje. Nuo snieglenčių stovyklų organizavimo iki snowparkų statymo – stengiamės prisidėti viskuo.

Mūsų eshope bei HH showroome (S.Nėries g. 21, Vilnius – visuomet laukiame Jūsų svečiuose su arbatos puodeliu, stickeriais ir snowboardų filmais) galite rasti daugybę, vien Lietuvoje, mūsų siuvėjų gamintų rūbų snowboarderiams ir šiam gyvenimo stiliui prijaučiantiems žmonėms. Svajojame, kad vieną dieną visi Lietuvos snowboarderiai reprezentins hatehard ir jausis Lietuvos snieglenčių bendruomenės dalimi. Pasistenkime dėl snowboardų Lietuvoje, visi kartu!

Add to cart